Nodarbība bērniem un vecākiem.

Trešdien, 27. janvārī, plkst. 16.00 „Putnu dārzs” sadarbībā ar Jauno Arhitektu apvienību rīko programmas SKOLNIEKS.PĒTNIEKS.PILSĒTNIEKS darbnīcu PAGALMS. Darbnīca paredzēta bērnudārzniekiem, vecākiem un skolotājiem, kuri arhitektu vadībā plānos un veidos maketu ekoloģiskam un bērnu vajadzībām piemērotam pagalmam.

Par dalību lūdzam informēt iepriekš, piesakoties pa tālruni: 27812827 vai rakstot vēstuli uz epasta adresi: info@putnudarzs.eu. Darbnīcas apmeklējums ir bezmaksas.

Īpaši aicinām izmantot iespēju iepazīties ar Putnu dārza darbiniekiem un telpām tos vecākus, kuri meklē bērnudārzu savai atvasei.

SKOLNIEKS PĒTNIEKS PILSĒTNIEKS [SPP] ir Latvijā nebijusi brīvdomīgās izglītības ideja, kas uzsākta 2009.gadā, lai zinībās par APBŪVĒTĀS VIDES veidošanās mākslu ievadītu bērnus un skolu jauniešus. Lai veicinātu nākamo pieaugušo — tās lietotāju, pasūtītāju un likumdevēju — izpratni par ARHITEKTŪRU un PILSĒTVIDI. Projekta SPP apjomīgākais rezultāts ir neformāls mācību kurss. Atbildīgi apmācām arī skolotājus, vecākus, uzņēmējus, algotņus, APBŪVĒTĀS VIDES pārmaiņu administratorus, ministrus vai prezidentu.

Sīkāk par programmu SPP lasiet te: http://www.skolniekspetniekspilsetnieks.lv

%d bloggers like this: